Chodník korunami stromov sa stal ozajstnou senzáciou Slovenska: Čím je jedinečné toto miesto?

Chodník korunami stromov sa stal ozajstnou senzáciou Slovenska: Čím je jedinečné toto miesto?

21. 10. 2017

Určite ste už počuli o novootvorenej atrakcii, ktorá ponúka výhľad na Tatry z úplnej inej perspektívy, na akú ste zvyknutí. Nádherný projekt sa stal po otvorení okamžitou senzáciou a ľudia si ho nevedia vynachváliť. V čom sa skrýva jeho jedinečnosť?

Rozmýšľali ste už niekedy o tom, aké by to bolo vidieť krásy Slovenka z vtáčej perspektívy? Nový projekt v Bachledovej doline dokázal nemožné a vytvoril prekrásny chodník korunami stromov, ktorý ponúka výhľad na lesy Pieninského národného parku. Túto krásu sa zaručene oplatí vidieť!

Mohlo by vás zaujímať: Kam s deťmi: Na týchto miestach si prídete na svoje vy aj vaši najmenší

Krásy Slovenska

Ak ste milovníkom prírody a lesov, toto miesto si zamilujete na prvý pohľad. Vidieť krásy nášho Slovenska z pohľadu korún stromov je zážitkom, ktorý si uchováte v pamäti ešte veľmi dlho. Prejdite sa trasou, ktorá je dlhá približne 600 metrov a stanete sa súčasťou lesného života, o ktorom ste doteraz ani len netušili. Tento výhľad hovorí za všetko!

Unikátny výhľad

Súčasťou chodníka je aj 32-metrová veža, ktorá ponúka unikátny výhľad na štíty Belianskych Tatier a jedinečnú scenériu Pienin. Je úžasné vidieť, že aj Slovensko dokáže vytvoriť projekt, ktorý odhalí krásy našej krajiny v tom najlepšom svetle. 

Chodník korunami stromov

Návštevu chodníka korunami stromov si nenechali ujsť ani známe osobnosti, ktoré sú taktiež milovníkmi slovenskej prírody a krásnych lesov. Nahliadnite na tieto dych vyrážajúce fotografie a nechajte sa inšpirovať dokonalým výhľadom. 

Soňa Skoncová

Krásna moderátorka Soňa Skoncová je veľkou milovníčkou prírody, čo vidieť aj na jej sociálnej sieti. Novootvorenú senzáciu si nenechala ujsť ani táto pôvabná kráska a dokonalým záberom sa pochválila aj na svojom instagrame. „Prekrásny deň strávený v našich Tatrách a kráčanie korunami stromov bol zážitok,“ pochválila sa. 

Inšpirujte sa: Dokonalé miesta na jesenný reset: Máme pre vás tipy, ako odísť zo stereotypu a zhonu všedných dní

Kristína Krajčírová

Ani slovenská kráska Kristína Krajčírová neodolala úchvatnej prírode a vybrala sa objavovať zákutia Belianskych Tatier. Bývalá kráľovná krásy nám touto bezchybnou fotografiou ukázala, aké krásne vie byť naše Slovensko. 

TEXT: MB
Foto: Chodník korunami stromov, instagram.com/sonaskoncova, instagram.com/kristinakraj, instagram.com/marow_222, instagram.com/tatianazidekova

Súvisiace články