Slovenky na Bratislavskom bále 2018: Silvia Šarköziová v skvostnej róbe, Andrea Heringová ako víla a ďalšie

Slovenky na Bratislavskom bále 2018: Silvia Šarköziová v skvostnej róbe, Andrea Heringová ako víla a ďalšie

12. 02. 2018

Táto sobota patrila historickým priestorom Reduty, v ktorej sa opäť raz konala prestížna udalosť Bratislavský bál. Tieto známe tváre si nenechali ujsť záver plesovej sezóny.

Už 17. ročník prestížneho galavečera, Bratislavský bál, sa opäť konal v Redute, kde sa prominentní hostia lúčili s plesovou sezónou a zabávali sa naozaj naplno. Pozrite sa, v akých spoločenských odevoch sa tentokrát jednotlivé dámy predviedli.

Inšpirujte sa: Róby Sloveniek z Bratislavského bálu 2017: Manželia Heribanovci prišli elegantne, Natália Hatalová veľmi sexi

Natália Hatalová

Skutočne záhadne a extravagantne vyzerala speváčka Natália Hatalová vďaka svojej modro-čiernej neprehliadnuteľnej róbe. Natálii však tento štýl neskutočne ide a v kombinácii s dymovým líčením a jednoduchým účesom bol v jej prípade naozaj tou správnou voľbou.

Andrea Heringhová

Andrea Heringhová tentokrát zvolila jemný štýl ružových padavých šiat, ktoré na nej vyzerali priam ukážkovo. Styling tak dostal nádych noblesy a honosnosti, ktorý jej viac než len pristal a zanechal za sebou nádych nenútenej elegancie.

Silvia Šarköziová

Speváčka a violončelistka Cigánskych diablov Silvia Šarköziová v bielej padavej róbe zvýraznila svoju ženskosť a skvelú postavu. Silvia sa na svoj vek skutočne nemusí za nič hanbiť a tento typ šiat tomu dal len za pravdu. Je neustále rovnako charizmatická ako kedysi.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Silvia Šarköziová si Valentín obľúbila: Tento rok ho s manželom oslávia netradične, a to vďaka jednej veci

Karolína Miková

Prvá vicemiss v súťaži Miss Universe za rok 2016, Karolína Miková, nám svojou róbou skutočne vyrazila dych. Vďaka jemným ornamentom, čiernej farbe v kombinácii s telovou a dlhej širokej sukni, bola skvostom Bratislavského bálu.

Jana Prágerová

Podnikateľka Jana Prágerová zvolila nebesky modrú farbu v kombinácii s jemným kvetovaným vzorom, ktorý na nej vyzeral priam úchvatne. Tento typ šiat ju totiž absolútne zjemnil a dodal jej na ženskosti. Róba pochádzala, ako inak, z dielne návrhárky Jany Pištejovej.

Nenechajte si ujsť: Exkluzívne vyhlásenie výsledkov ankety OTO. Vychutnajte si tento exkluzívny spoločenský večer, vstupenky si môžete zakúpiť cez Predpredaj.sk

Zuzana Plačková

Hviezda reality show Zuzana Plačková prišla na bál v naozaj princeznovskej róbe. Strieborná farba s krásne krojeným vrchom a dlhá padavá sukňa boli jej stávkou na istotu. Vďaka výrazným šperkom vyzerala Zuzana skutočne neprehliadnuteľne.

Prečítajte si: Krištáľové krídlo: Speváčka Mária Čírová v skvostnej róbe, ocenená Celeste Buckingham ako magická víla

Martina Mečiarová

Bývalá moderátorka Martina Mečiarová sa priam vynímala v kombinácii čiernej a zemitých odtieňov. Šaty doplnila o rukavičky v rovnakej farbe ako vrchný diel. 

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová nedá dopustiť na klasickú čiernu, aj preto sa pre ňu rozhodla opäť, tentokrát v prípade plesovej róby. Jednoduché čierne šaty, ktoré jej rafinovane odhaľovali nohy a mali nápadito riešené rukávy, boli zaujímavou voľbou.

Daniela Záhradníková

Jemne a nevinne zároveň, pôsobila Daniela Záhradníková, ktorá si zvolila jednoduchú bielu, priesvitnú róbu. Treba uznať, že v nej vyzerala naozaj spokojne a jej blond vlasy s jednoduchým účesom všetko len dopĺňali.

TEXT: EF
Foto: Ján Zemiar

Súvisiace články