Štýlové kabelky pre všetky biznis ženy: Určené dámam, ktoré chcú vyzerať šik aj v práci!

Štýlové kabelky pre všetky biznis ženy: Určené dámam, ktoré chcú vyzerať šik aj v práci!

19. 06. 2017

Chcete zaujať svoje okolie aj v práci? Upútajte na seba správne zvolenou kabelkou a nechajte prejaviť váš biznis štýl v inom smere.

Moderné a pracujúce ženy, ktoré okrem svojho ženského sveta pracujú aj v tom mužskom. Rozmýšľate nad tým, ako skĺbiť vášeň k móde a vašu biznis pozíciu. Prejavte to svojou kabelkou! Tá o vás prezradí viac, ako si myslíte.

Mohlo by vás zaujímať: Slnečné okuliare, ktoré by ste si mali zaobstarať túto sezónu: Trendový doplnok pre všetky milovníčky luxusu

Čierna kožená klasika

Čierna kožená kabelka je absolútnym must have kúskom v šatníku každej modernej ženy. Stredná veľkosť kabelky vám umožní prakticky usporiadať pracovné pomôcky a vy sa už nebudete stresovať hľadaním pera či vášho dôležitého diáru.

V štýle aktovky

Biela aktovková kabelka je veľmi modernou a nadčasovou voľbou. Kožená kabelka v retro štýle a tvare aktovky vám pomôže dotvoriť každý biznis outfit. Nielenže je veľmi trendy, ale zároveň má aj skvelé využitie.

S rockovým nádychom

Kabelka s rockovým nádychom vám ozvláštni klasický biznis look. Nechajte prejaviť svoju fatnáziu a siahnite po modernom kúsku, ktorý ohúri vaše okolie. Kto povedal, že do práce musíte chodiť len v konzervatívnych veciach?

Listová kabelka do ruky

Tento štýl kabelky vám poslúži na pracovné obedy či obchodné stretnutia pri káve. Mobil, klúče od auta, peňaženka a vizitky sú všetkým, čo do nej potrebujete zmestiť. Práve preto je táto listová kabelka obľúbeným pomocníkom pre všetky biznis ženy.

Prečítajte si: Skvelé nápady na účesy do práce, ktoré vám vyčarujú sexi biznis look: Tieto jednoduché tipy vám uľahčia každé ráno!

Žiarivá farba

"Rozbite" svoju každodennú rutinu žiarivou farbou, ktorá oživí celkový look. Čierne jednoduché šaty tak získajú úplne iný dojem a vy sa budete cítiť lepšie ako kedykoľvek predtým. Ste predsa moderná žena, ktorá si môže dovoliť experimentovať.

TEXT: MB
Foto: Profimedia

Súvisiace články